Úvodní stránka » Nezařazené » Časopis 2 / 2016

Časopis 2 / 2016

Všechny příznivce písmenek zdravím a hlásím: Nové číslo časopisu, s tématem SEN O MOŘI,  je odevzdané ke grafické úpravě. Pak už  „jenom“ korektura, tiskárna a distribuce. Suma sumárum, ve svých schránkách očekávejte zásilku s novým výtiskem koncem května. Jakmile budu mít balíky doma, ihned vám pošlu informační maily.

A na co se můžete těšit? Na povídání o výstavě Ivy Proškové, na info o akci “ Stopy pro Ivu“,  na vyprávění o Pavlíně Šafusové a o sdružení Česká Krajka i na pojednání o právech a povinnostech krajkářek z pohledu právníka a autorského práva. Nebude chybět ani pokračování školičky krajky, tentokrát na téma “ Okraj za dva páry“.  Své místo našly kameny pro stánek OIDFA a čeká na vás i pět podvinků. Zadní strana obalu je opět věnována informacím o připravovaných akcích a výstavách.

Takže: TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ NAD STRÁNKAMI. Vaše Ivana

********************

Nezařazené

3 komentáře to “Časopis 2 / 2016”

  1. Teda, jakto, že tu nevidím žádné obdivné komentáře a pochvaly? To já tedy chválím a už se těším. Hlavně na ČK. Zdravím a přeji klidné přípravy JPT. AB.

  2. To je úžasné, původní plán – druhé číslo v červnu – bude zkrácen a počteníčko bude už v květnu 🙂 Začínám mít neblahý pocit, že Ivanka se nám snad ani tak nerozdvojila, jako spíše roztrojila, aby tohle všechno stihla 🙂 Moc se těším na konec května 🙂

  3. Uvidíme, jak mi vše časově vyjde. Celý harmonogram vychází z času a možností grafika a tiskárny. Já mám podklady komplet odevzdané. Distribuce je potom do třech dnů, to je v pohodě. Ale čas výroby bohužel moc neovlivním, takže konec května je pouhý odhad, který bych chtěla dodržet 😀 😀 😀

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.