Úvodní stránka » Nezařazené » časopis PALIČKOVÁNÍ 3/2019

časopis PALIČKOVÁNÍ 3/2019

Moji milí předplatitelé, další letošní číslo časopisu je dokončené a podklady pro tisk byly předány do tiskárny. Pokud půjde vše podle předpokladu, najdete jej ve svých poštovních schránkách přibližně za dva týdny.

Déle tisk a následná distribuce trvat nebude.

Ale znáte to… člověk míní a kdosi za něj mění. Doufám tedy, že vše klapne podle předpokladů. Pokud se kouzlo nezdaří  a nový časopis k vám nedoputuje do 20.září, ihned pište na obvyklou a vám dobře známou korespondenční mailovou adresu časopisu.

Na stejnou adresu posílejte také své připomínky k obsahu, přání a nápady pro nové články nebo tipy na rozhovory. A pokud máte nějakou vlastní krajku, sem s ní. Ráda ji otisknu. Tedy pouze v případě, že se bude jednat opravdu o váš autorský nápad.

****************************

*********************************************************************************

Nezařazené

2 komentáře to “časopis PALIČKOVÁNÍ 3/2019”

  1. Titulní strana 1***** – ANO, ano, AnO to je ONO, když „nomen omen“. Tedy souznění díla a tvůrce. Za mne dobré, velice dobré, už aby bylo toho nejmíň devatenáctého odpoledne. Jen upřesnění – je to i ve 3D a 4D? Musím se ještě učit.
    Luboš

  2. To bylo dnes překvápko, časopis je tu. Už se těším přečíst si o autorkách, které znám jen podle jména, jen Darinku jsem před lety zažila ještě ve Stodůlkách na kurzu Cavandoli, byl to moc fajn kurz. Ivanko díky, já už si jdu raději číst
    Jarmila

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.