Úvodní stránka » Nezařazené » Časopis PALIČKOVÁNÍ 1/2018

Časopis PALIČKOVÁNÍ 1/2018

Milí předplatitelé, první letošní číslo časopisu Paličkování přijelo z tiskárny a ve čtvrtek 8.února jej předáváme poště k distribuci.

Doufám, že bude Česká pošta pružná a výtisk do vašich schránek doručí brzo… Pokud k vám „jednička“ nedoputuje do 20.února, ozvěte se mi prosím a pokusíme se společně najít příčinu. Bohužel to někdy bývá i chybějící objednávka nebo neuhrazená platba, ale to je jiná kapitola. Za to pošta nemůže…

A na co se můžete těšit? Představím vám paní Hedu Dančíkovou a popovídáme si o příběhu anděla, který vás zaujal na titulce 4/2017. Na stránkách také najdete rozhovor s paní Kamilou Mišíkovou i s několika krajkářkami, které paličkovaly lodičky pro Blahnika. Ve školičce se společně naučíme  soudečky a větvičky a celé číslo doplní pět podvinků. Také podvinek pro upaličkování brouka z titulní strany… Já mám splněno a už pracuji na „dvojce“, kterou připravuji na květen. Je to fofr, opravdu se nenudím.

****************************************

Nezařazené

3 komentáře to “Časopis PALIČKOVÁNÍ 1/2018”

  1. Ve čtvrtek do distribuce a podle hesla Dneska podáte, zítra…. zítra tedy stojím s nosem nalepeným na okně, vyhlížím poštu a rodina je tím pádem bez oběda. Pokud nepřijde, tak to samé v pondělí. 🙂 Juj, to se těším – upoutávka je velice lákavá 🙂

  2. Jojo, a balit ty zásilky bude kdo??? 😀
    Postservis si dává 3 dny na balení a odeslání, ale myslím, že pondělí nebo úterý klapne. Takže Hani klidně zadělej knedlíky, husu šoupni do trouby, však to znáš.

  3. Ivanko, číslo je úplně parádní. Moc se Ti povedlo. Krásný zbytek zimy a spoustu nápadů na jarní tvoření.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.