Úvodní stránka » Nezařazené » Časopis PALIČKOVÁNÍ 4/2018

Časopis PALIČKOVÁNÍ 4/2018

22 listopadu 2018

Milí předplatitelé, poslední letošní číslo časopisu PALIČKOVÁNÍ je na světě a dnes, tedy 22.11. bylo odesláno k distribuci Českou poštou. Protože již vládne předvánoční chaos, očekávám doručení do vašich schránek přibližně v úterý 27.11. Tedy snad, znáte to… Pokud se neobjeví do 10.12. ozvěte se prosím, vymyslíme nápravu.

Pro vás, kterým se časopis líbí a chcete si jej předplatit i pro příští rok 2019, mám zprávu:

Napište na vám známou adresu casopispalickovani@seznam.cz a já vám obratem pošlu nový variabilní symbol pro příští rok. Novým evidenčním číslem musíme oddělit ročníky pro potřeby paní účetní.

Cena bude 390,- pro české předplatitele a 600,- pro Slovensko. Bankovní spojení vám obratem pošlu ihned po objednávce.

Doufám, že vás obsah nového čísla zaujme. Pokud ano, napište mi, a pokud ne, pište také.

 

 

Nezařazené

5 komentářů to “Časopis PALIČKOVÁNÍ 4/2018”

 1. Časopis dorazil už včera 🙂 Moc se povedl. Drátěná krajka je už vyšší „level“, nevím, jestli bych si na to troufla….

 2. Je to spojovací materiál jako každý jiný – jen prostě nemají drátky rády opakované ohýbání v jednom místě, na malém poloměru (přes ostrou hranu) a netrpělivost. Hlavně nemít předsudky – v ploše to není nic obtížného, legrace začíná ve 3D (znalci se prý pokouší o 4D, viď účo!).
  P2018-04 (nechávám si rezervu pro více než 9 čísel za rok) se povedlo, dík.
  Luboš

 3. P.S. B. to dáme!!
  L&K

 4. Souhlas Luboši, opět máš pravdu. Je fakt, že drát chce naštudýrovat technologii motání, ale to my přece máme dávno v paži. Teda L+B+TV sekce a jiní. Úča je v klidu, z drátu spolu dělat nebudem, od toho má Spolek Jolanku 😀 😀 😀 a ta ho má zmáklý.Myslím drát…

 5. Konečně, díky uhříněvské poště trochu se zpožděním, si mohu prohlížet a těšit se z Paličkování. Se zájmem jsem si přečetla dojmy z výstav, které jsem tentokrát mohla sledovat jen na FaceBook a těšit se na fotky kamarádek. Lituju, že jsem musela na delší dobu paličkování odložit a asi ještě delší dobu mi páteř nedovolí k herduli zasednout. Hned bych si paličkování drátem vyzkoušela. Už se těším na Paličkování 2019!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.