Úvodní stránka » Nezařazené » Jarní KRAJKÁŘSKÉ TRHY v Praze

Jarní KRAJKÁŘSKÉ TRHY v Praze

Květen je tu. Jako každoročně se sejdeme na trzích v ZŠ Curieových 2,Praha 1. Kdy? Trhy se konají 13. a 14. května 2016, otevírací dobu vidíte na plakátu.

A co jsem si pro vás připravila já? Modré mořské pobřeží…. Hlavní linkou letošního “ spolkového “ roku je moře a sen o něm. Tedy i má nová složka podvinků je na toto téma. A protože soubor veselých andělů měl u vás velký úspěch a s jídlem roste odvaha i chuť, je i tento nový soubor s tzv. příbalem. Podvinky obsahují také 4 podkladové tisky, na kterých je papírovo – krajková kompozice umístěna. Přidám 6 metrů finských papírových provázků a 7 cívek bavlněných nití k upaličkování krajkových dílů. Vše za cenu 230,- jako celek.

 

 

 

A pokud se vám nebude barevná kombinace líbit, můžete si na trzích zakoupit škálu zcela nových lnů pro paličkování. Připravila je pro nás firma Barkonie Kovářská a budou k zakoupení u Jolany Davidovičové a jistě i u dalších krajkářek.  Barvy, které  „nutně “ potřebujete, můžete vybírat již dnes, v klidu domova. Vzorkovnici bavln znáte, přesto ji přikládám. Barevných odstínů nových lnů je celkem 94 a všechna čísla odstínů souhlasí.

Jestliže potřebujete doplnit zásoby před létem a před dovolenou, kterou, jak doufám, prožijete s herdulí, máte možnost zásilku objednat v novém obchůdku “ U Jolany “ na  www.davidovicova.cz  a Jolana vám připraví balíček k osobnímu vyzvednutí na trzích v Praze a ve Vamberku nebo vám vše po dohodě zašle na udanou adresu poštou.

bavlna - Tex 20 x 3, návin 100 m

len - Tex 33 x 2, návin 200 m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TO BUDE KRÁSNÝCH KRAJEK, ŽE ?

Nezařazené

7 komentářů to “Jarní KRAJKÁŘSKÉ TRHY v Praze”

  1. Óóóóó, nemám slov 🙂 Už začínám odškrtávat dny, které do Trhů zbývají. A nový krajkářský obchůdek – děvčata, vy nás přímo rozmazlujete 🙂

  2. Hani, vidíš tu fialovou škálu? 😀 😀 😀 Nový len už máme vyzkoušený, netrhá se a nechlupatí….

  3. Ivanko, vidím, vidím, barvy jsou to nádherné, ale musím ty špulky vidět na vlastní oči. Před měsícem jsem se totiž zařekla, že len už nikdy. 🙂 A ty budeš mít s sebou nitě na modrých špulkách AMANN?

  4. Vždycky se říká, že druhá verze výrobku je horší než byla první. U tohoto nového lnu to opravdu neplatí. S minulým od Texlenu, který všechny máme v krabicích a na který mnohé z nás nadáváme, se nedá srovnat. Tento je hladký, tenký, nechlupatí a netrhá se. Teď jsem měla kurz na šperky z páskové krajky, což uznáš, že je dost utahování v oblouku.I žákyně, která nemá s paličkováním velké zkušenosti, krajku dala s přehledem a bez přetržení.Paličkovaly mi z něj i Japonky v klubu a taky dobře. Takže pro mne příjemná informace. Amanny budu mít ve velmi omezené barevnosti, kupovala jsem pouze škálu pro nové podvinky, kde jsou součástí sady. Ale třeba se odstín, který ti chybí, najde 😀 😀 😀

  5. Ivo,velmi si cením článku o autorských právech,napsaný jednoduše a velmi srozumitelně.Teď jen aby si to všichni vzali k srdci,připomenutí občas neškodí. Jsem nepoučitelný optimista,pořád doufám že snad jednou…. Měj se hezky.

  6. Jojo, článek má velmi kladnou odezvu. Doufám, že bude mít i trochu dopad. Díky a jen mi je líto, že jsi se nepodepsala a tak nevím, komu děkuji. Bohužel je názor bez podpisu, i když je kladný, typickým úkazem dnešní doby. Škoda….

  7. Jojo,Ivo,promiň,nepodepsala jsem se, ale za své jméno a názory se nestydím a obvykle se podepisuju,tentokrát jsem si to neuvědomila a zobrazil se můj bývalý nick. Lída

    Aháááá, tak to už vím, já ty nicky neeviduju, takže jsem nevěděla, kdo píše a nikdo mi info ani neprásknul 😀

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.